1.000.000 Dolar Fon Toplayan Cardano (ADA), Cüzdanının Yeni Sürümünü Yayınladı

0

Cardano (ADA) blokzinciri tahlillerinin gerisindeki yazılım stüdyosu Input Output Hong Kong’daki (IOHK) takım, Project Catalyst’in “en erişilebilir ve tezli aşamasının” ayrıntılarını açıkladı.

1.000.000 Dolar Bedelinde ADA Staking, Güncellenmiş Cüzdan Entegrasyonu

IOHK’nın detaylı gönderisinde vurguladığı üzere, Cardano (ADA) ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için başlatılan eşsiz bir topluluk odaklı teşebbüs olan Project Catalyst, dikkate bedel bir ilgi kazandı. Katılan kişi sayısı açısından benimseme haftalık %10 artıyor.

Fund4’dan başlayarak, en kıymetli projeler oylanarak Daedalus cüzdanına büsbütün entegre edilecek. Oylamaya katılmak için gerekli olan en az ADA ölçüsü ise 3.000 ADA olarak belirlendi. Bu asgarî ölçünün sistemi istenmeyen iletilerden muhafazası hedefleniyor.

Ayrıyeten, net fon toplamı Cardano (ADA) olarak 1.000.000 dolara yükseldi. Project Catalyst hazine fonlarının %20’si, katkıları için topluluk danışmanları, yönlendirenler ve oylamaya katılanlar ortasında dağıtılacak.

2020’nin 3. başlatılan Project Catalyst, Cardano (ADA) blokzinciri için merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini koordine ediyor ve destekliyor.

ADA Cüzdanının Yeni Sürümü

Input Output HK, 12 Şubat 2021’de Cardano’nun (ADA) Project Catalyst’in birinci üç evresinin (fonlar) dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom tertibine dönüşmesine müsaade verdiğini duyurdu.

Geliştiriciler ayrıyeten ADA cüzdanının yeni versiyonu olan Daedalus Flight’ı yayımladı. Cüzdan, en son Mary hardfork’u tarafından sunulan tüm özellikleri destekliyor. Bu hardfork, akıllı mukaveleler ve dApp’ler ile Goguen’in Shelley sonrası devrine giden yolu açmayı amaçlıyor.

Cüzdan,Ada,Ada,Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x