2018’deki Çöküşü Öngörmesiyle Tanınan Usta Trader, Bitcoin’i (BTC) Yükseltecek Temel Katalizörü Açıkladı

0

Kripto para bölümünde, Ocak 2018’deki büyük Bitcoin çöküşünü kestirim etmesiyle bilinen ve yaygın olarak takip edilen tecrübeli bir trader, Bitcoin’in boğa piyasasını besleyecek temel kilit faktörü açıkladı.

Peter Brandt, 435.100 takipçisine Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in öbür varlıklarla birlikte, paha kaydeden ABD doları karşısında gelişmeye devam edeceğine inandığını söyledi.

“ABD Doları DX_F’nin satın alma gücü devalüasyonu daha yeni başladı. Bu nedenle Bitcoin BTC, emlak, ABD pay senetleri ve emtialar, ABD doları cinsinden daha yüksek düzeylere ulaşmaya devam edecek.”

Kaynak: Daily Hodl

Brandt’ın bu son tahlili, ABD’nin 1.7 trilyon dolarlık teşvik paketinin senatodan geçmesinin çabucak akabinde geldi. Bitcoin boğası Anthony Pompliano da misal görüşleri paylaştı ve teşvik paketinin ABD doları ve Bitcoin üzerinde büyük bir tesiri olacağını söyledi.

“Doların satın alma gücü açısından istikrarlı olduğunu düşünmek büsbütün çılgınca. Dolanımdaki tüm doların %40’ı bu 1.9 trilyon dolardan 12 ay sonra yaratılacak… Satın alma gücü büyük ölçüde düştü. Dolar ile pay senetleri, gayrimenkuller, mallar, hizmetler, Bitcoin vb. ile karşılaştırın… ABD Senatosu, Bitcoin’in neden kıymetli ve kıymetli olduğunu dünyaya yinelemeyi kabul etti.”

Kısa vadede Brandt, Bitcoin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyine gerçek ilerlediğine inanıyor.

“Önümüzdeki günlerde dikkatle izlenecek iki tablo. ES_F S & Ps ‘V’-genişletilmiş taban. Yeni doruklar yakın.

BTC’de zıt baş ve omuz formasyonu var. Yeni tepeler yakın.”

Abd,Doları

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x