630 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Coinbase’ten Çıktı, Boğa Sinyali mi?

0

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, yarım milyon dolar kıymetinden fazla Bitcoin’in (BTC) Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase’ten çıktığını açıkladı.

Ki Young Ju, perşembe günü Coinbase’ten 13.390 BTC’nin çıktığını açıkladı. Young Ju’nun bu haberi verdiği esnadaki sayılara nazaran kripto para borsasından çıkan BTC’nin bedeli 630 milyon dolardı.

Merkezi borsalarda çıkan BTC’ler genel olarak boğa piyasası olarak yorumlanıyor zira satılabilecek tabandan BTC’ler çıkmış oluyor. Ju, kurumsal firmaların BTC ile ilgilenmesinin boğa piyasasıyla alakalı bir işaret olarak yorumlandığını ve düşüş trendinin çok bir şey tabir etmediğini söyledi:

“13.000 BTC, birkaç saat evvel Coinbase’ten uçtu.

Görünüşe nazaran BTC’ler çoklu Coinbase cüzdanlarına gitti. ABD’li kurumsal yatırımcılar 48.000 dolar düzeyinden Bitcoin alımı yapıyor. Gördüğüm en güçlü boğa piyasası sinyali.”

Bu hafta Ju, Coinbase balinalarının 44.000 dolar düzeylerini koruduğu ve fiyatın daha da düşmeyeceğini, tersine oynamaların olacağını söyledi.

Btc,Young

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x