ABD, 0.7501 BTC’yi Açık Artırmaya Çıkarmayı Planlıyor

0

ABD hükümeti tarafından düzenlenen geçmiş açık artırmalara kıyasla küçük bir ölçü olsa da, federal yetkililer önümüzdeki hafta 0.7501 BTC’yi açık artırmaya çıkaracak. Ölçü yayın saati itibariyle 54.029 dolar düzeyinden süreç gören Bitcoin için yaklaşık 40.527 dolara karşılık geliyor.

Hükümetin bu Bitcoin’i nereden edindiği yahut neden GSA (Genel Hizmetler İdaresi) aracılığıyla açık artırmaya çıkarıldığı konusunda rastgele bir bilgi bulunmuyor. Hükümetin açık artırma sitesi çoklukla ofis gereçleri, mobilyalar ve araçlar, bilimsel ekipman ve ağır makineler üzere öteki öğeler için ayrılmış durumda.

GSA’nın açık artırma sayfasına nazaran, Bitcoin için başlangıç ​​teklifinin 25.000 dolar olduğu ve Atlanta, Georgia’da gerçekleşeceği biliniyor. Açık artırma 15 Mart’ta başlayacak ve 48 saat sonra kapanacak.

Teklif veren kişinin bir Adalet Bakanlığı çalışanı olmadığını onaylayan ve teklif verenin ismini, toplumsal güvenlik numarasını ve öbür şahsî bilgileri ile birlikte Bitcoin cüzdan adresini içeren bir evrak sunması gerekiyor.

0.7501 Bitcoin için tam ödeme ise 19 Mart’ta yapılacak.

Açık Artırma

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x