Alameda Research 20 Milyon Dolarlık REEF Yatırımı Yaptı

0

Reef Finance, Alameda Research’ten 20 milyon dolarlık yatırım aldı. Yatırım, REEF token’larının satın alınmasıyla gerçekleşti.

2017 yılında kurulan Alameda Research, kripto para sanayisinin önde gelen araştırma ve ticaret firmalarından biridir. Şirket, zincirler ortası DeFi işletim sistemi Reef Finance’e 20 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.

Alameda Research, tanınan DeFi platformu REEF Finance’a 20 milyon dolar yatırım yaptı. CryptoPotato’da yer alan habere nazaran şirket, yatırımı REEF token’ları satın alarak yaptı ve bunu yaparak REEF ekosisteminde kıymetli bir paydaş haline geldi. Bu birebir vakitte, protokolün yakın gelecekte Alameda Research’ün öbür ortaklarıyla münasebet kurması için kapıları açabilecek stratejik işbirliğinin oluşumunu da sağlayabilir.

Hususla ilgili konuşan REEF Finance CEO’su Denko Mancheski şunları söyledi:

“Şirketimiz büyümenin bir sonraki kademesine yanlışsız genişlerken, Alameda Research’ü Reef Finance ekosisteminde ağırlamaktan memnunluk duyuyorum. Geleceğin DeFi uygulamaları için Reef’in gelişmesi ve ilerleme sağlamak için bu yatırımdan heyecan duyuyoruz.”

Öte yandan, son yatırımla birlikte Alameda Research, kesimdeki zincirler ortası likiditeye iştirakini artırmış oldu.
REEF’in Polkadot üzerine heyeti birinci zincirler ortası DeFi işletim sistemi olduğunu da belirtmek gerekir.

Yatırım,Reef

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x