Altın Savunucusu Peter Schiff, Bitcoin (BTC) Hakkında Neden Bu Kadar Çok Tweet Atıyor?

0

Bitcoin (BTC) düşmanı ve altın savuncusu Peter Schiff, neden Bitcoin (BTC) hakkında çok fazla tweet attığını açıkladı.

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, altından fazla neden Bitcoin hakkında tweet attığını açıkladı.

Schiff’in Bitcoin Hakkında Çok Tweet Atmasının Gerisinde Yatan Üç Neden

Kripto para podcast sahibi Peter McCormack, Schiff’in neden kripto paralar hakkında çok fazla tweet attığını sordu. McCormack’a nazaran Schiff günde 8 kez Bitcoin hakkında tweet atarken altın hakkında günde 5 tweet atıyor.

Schiff, Bitcoin’in daha volatil olduğunu, Bitcoin hakkındaki saçmalıkları yok etmek istediği ve altınla alakalı tweet atmaktan daha eğlenceli olduğunu söyledi:

“Eğer tweetlerimi sayıyorsanız hiçbir şey yapmamanız lazım. Bitcoin hakkında attığım tweetler, altından daha volatil olmasında yatıyor. Twitter’da Bitcoin hakkında çok fazla saçmalık var ve onları yok etmek istiyorum. Son olarak, çok daha eğlenceli.”

Schiff Bitcoin Düzeltmesi Hakkında Konuşuyor

Bitcoin, 58.000 düzeylerinden 48.000 düzeylerine kadar geriledikten sonra Euro Pacific Capital CEO’su, Bitcoin geri çekilmelerinin düşünceli olduğunu söyledi.

Ayrıyeten fiyat düşüşleri, yüksek fiyatlarda volatilitenin devam ettiğini gösteriyor. Schiff ayrıyeten bugün, Elon Musk’la da Bitcoin sürtüşmesi yaşadı.

Tweet,Altın

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x