Analist, Büyük Bir Yükseliş Yaşayabileceğine İnandığı Az Bilinen Altcoin’i Açıkladı

0

Kripto para trader’ı Elliot Wainman, radarında olan bir altcoin‘in muazzam ölçüde likidite çekmek üzere olduğunu söylüyor.

Yeni bir görüntüde 283.000 abonesine Wainman, likidite düzeyinde inanılmaz bir artışa şahit olacağına inandığı merkeziyetsiz tasarruf protokolü Anchor’a (ANCT) baktığını söylüyor.

Kripto para fenomeni, Anchor’un mevduat getirisinin, öteki kripto para ödünç verme ve borçlanma platformlarının sunduğu karlara kıyasla kıymetli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguluyor:

“Yani sabit oranlı bir getiri olarak %20 APY son derece yüksek. BlockFi üzere bir şeye bakıyorsunuz,%8.6 alıyorsunuz ve bu, birinci duyduğumuzda hayli yüksekti. MPH, %9 yahut %10 civarında sabit oranlı getiriler görüyordum.

Yani, ayarlayabileceğiniz ve unutabileceğiniz sabit oranlı bir getiri için %20 mutlaka duyulmamış bir şey. Ve şayet bunu başarabilirlerse, ki başarmak üzere gibi görünüyorlar, bu muazzam ölçüde likidite çekecektir.”

Wainman, mevcut tasarruf ve getiri sistemini bozabileceği için Anchor’ın oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor:

“Bana nazaran, bu %20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir formda teslim edebilirlerse, büyük ölçüde likidite yakalayacaklar. Ve milyarlarca dolardan bahsediyorum. Zira çok parası olan beşerler, çok fazla karmaşık sürece girmeden çok para kazanmak isterler. Bunu yapmak için çalışmak istemiyorlar, yalnızca ödüllendirilmek istiyorlar…

Yani, bilhassa paralarını %2’lik bir getiri ödeyen ABD hazine bonolarına yatıran dünyadaki en büyük para çantalarını düşünürseniz bu çok büyük bir muahede. Yani bunu düşünürseniz, bu hazine getirisinin 10 katıdır.”

Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x