Analist, Büyük Potansiyele Sahip Olduğunu Düşündüğü 5 Ucuz Altcoin Sıralıyor

0

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 5 ucuz altcoin sıralıyor.

Yeni bir görüntüde trader, listesine blokzinciri tabanlı satış noktası platformu Pundi X (NPXS) ile başlıyor. Armstrong, 2018’in ortalarında ulaştığı tüm vakitlerin en yüksek düzeyine şimdi dönmediğine dikkat çekerken, son gelişmelerin altcoin’in fiyatını yükselteceğini savunuyor.

“NPXS, kısa müddet evvel stake etme ve arzını azaltacak bir token yakma sürecini duyurdu. 236 milyar token’lı bir kripto para için bu, projeyi devasa bir altcoin dönemine taşımaya yardımcı olacaktır.”

Kripto para fenomeninin listesindeki bir sonraki altcoin, Holochain (HOT). Armstrong, Holochain’in teknolojiyi blokzincirinin ötesine taşıma misyonunun en büyük satış noktası olduğunu söylüyor:

“[Holochain], blokzincirinin ötesinde düşünmeye cüret eden birkaç projeden biri. Blockchain hala gelişmekte olan bir teknoloji olsa da, içinde katiyen kimi sorunlar var. Holochain, blockchain fikrini alıp onu genişleterek Holochain’i blockchain’in sunduğu her şeyden daha süratli ve merkeziyetsiz hale getiriyor.”

Armstrong, listesinde eşler ortası evrak paylaşım platformu BitTorrent’e (BTT) de yer veriyor. Altcoin’in TikTok’taki artan popülaritesinin, daha evvel nispeten bilinmeyen olmasına karşın, fiyatı muhtemelen üst çekeceğini söylüyor:

“[BitTorrent] büyük bir gürültüyle başladı lakin daha sonra cızırtıyla belirsizliğe dönüştü. Fakat son vakitlerde yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Ancak bunda görünenden fazlası var mı? Söylenti şu ki, TikTok son vakitlerde BitTorrent‘i Dogecoin’de gördüğümüze emsal formda pump’lıyor.

Kesin olan bir şey var: TikTok kalabalığı, ucuz paraları seviyor ve bu nedenle BitTorrent ile doğal bir ahenk içinde.”

Ölçeklenebilir blokzinciri Harmony’nin (ONE) mahallî token’ı Armstrong’un listesindeki bir sonraki altcoin. Trader, Harmony’nin temellerinin onun en büyük itici gücü olduğunu savunuyor:

“Harmony düzgün bir proje ve bilhassa şu an için epey âlâ bir niş içinde. Ethereum’un ölçeklendirme meselelerini yakın vadede ETH 2.0 sharding’i piyasaya sürmeden çok evvel çözmeyi amaçlıyor. Harmony, güvenilmez bir Ethereum köprüsü ile birlikte gelen bir sharding protokolüdür.

Bu nedenle Harmony’ın güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yolu olabilir.”

Armstrong, tedarik zinciri takibinde önder olduğu için yükseleceğine inandığı VeChain (VET) ile listesini tamamlıyor:

“Tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje yok… Gerçek şu ki VeChain dünyadaki büyük bir meseleye bir tahlil, güçlü temellere ve güçlü tekniklere sahip ve hala 10 sentin altında.”

Armstrong

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x