Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’den (BTC) Çok Daha İyi Performans Göstereceğine İnandığı 2 Altcoin Sıralıyor

0

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, boğa döngüsünün bir sonraki ayağında Bitcoin’den daha yeterli performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı 2 büyük hacimli altcoin sıralıyor.

Kripto para analisti, yeni bir görüntüde Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum‘u yakından izlediğini söylüyor. Zira, paritenin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Ethereum bu bölgede 0.028 ile 0.03 ortasında kaldığı sürece her şey yolunda. Ethereum 0.0265’e düşse bile her şey yolunda. Ve tüm altcoin’ler içinden, bu yapının tamamında nitekim en âlâ görünen birkaçından biri bu. Burada kaldığı sürece yükselecek üzere görünüyor.”

Van de Poppe’ye nazaran, Ethereum’u çevreleyen hakim kaygı, belirsizlik ve kuşku (FUD), “ETH 2.0 başladığında büyük bir kırılmayı garanti etmelidir.”

Orta vadede trader, ETH/BTC’nin 0.044’e fırlayıp şu anki fiyatı 0.031’den %40’ın üzerinde bir çıkar sağlamasını bekliyor.

Van de Poppe’un listesindeki bir sonraki büyük hacimli altcoin ise Litecoin. Kripto para analisti, LTC/BTC’nin hala çok yıllık bir düşüş trendinin ortasında olmasına karşın ömür belirtileri göstermeye başladığına inanıyor:

“Bu kadar büyük ölçüde Litecoin’in süreç gördüğünü gördüğümde ilgimi çekiyor, bu da bana nazaran daha yüksek bir birikim olduğu manasına geliyor… Bir sıçrama görmek istiyorsunuz, beşerler FOMO oluyor, beşerler Litecoin‘in güçlendiğini görüyor vb. %20’lik hafif bir hareket yapar. O vakit ekseriyetle trade kovalamak istemezsiniz lakin bu bölgeyi (0.003) bilakis çevirdiğinde tekrar bu türlü bir trend yaşamaya başlayabiliriz (0.007’den 0.016’ya bir hareket).”

Litecoin senaryoyu takip ederse, Van de Poppe 0.0058’e yükselebileceğini düşünüyor. Bu da trader’ın önerdiği giriş noktasından %93’ün üzerinde bir büyümeyi temsil ediyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x