Analist, NFT Heyecanı Arttıkça Patlama Yapacağına İnandığı 2 Altcoin Açıklıyor

0

Tanınan kripto para analisti Josh Rager, non-fungible token’lar (NFT’ler) için coşku arttıkça patlayacağına inandığı 2 altcoin’i sıralıyor.

Rager, küçük piyasa pahasına sahip bu 2 altcoin cevherini milyar dolarlık oyun platformu Enjin (ENJ) ile karşılaştırarak çok fazla ilgi görmeye hazır olduğunu söylüyor:

“Elbette Enjin uygun lakin beşerler Enjin’e 1.5 milyar dolarlık bir piyasa kıymetiyle giriyorlar, meğer Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM), sadece 17 milyon dolar ve 34 milyon dolarlık piyasa pahasına sahip.

Enjin’in piyasa kıymetinin yarısı bile GSWAP ve SHROOM’un 30 ve 15 katı.”

Shroom.Finance, non-fungible token’ları (NFT’ler) üretmek ve alıp satmak için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmalarına müsaade verme konusunda uzmanlaşmış durumda. Rager, bir öbür kripto para analisti olan Cantering Clark’ın SHROOM konusundaki görüşlerine katılıyor. Ayrıntılı bilgi için “Popüler Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha Âlâ Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı“ başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. 

Analist ayrıyeten, Bitcoin’i 57.500 doları tekrar test ettiği için takip ettiğini söylemiş ve bu düzeydeki kapanışlarda yeni tepeler gelebileceğini söylemişti. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde, 60.000 doları da aşarak yeni bir tepeye ulaştı.

Bitcoin yayın saati itibariyle 60.229 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x