Analist, Nispeten Az Bilinen Bu Altcoin’de Büyük Pozisyon Oluşturmayı Planlıyor

0

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir konum oluşturma planını açıklıyor.

Yeni bir tweet’te, Cantering Clark olarak bilinen anonim analist, 53.000 takipçisine, hem merkezi olmayan finans (DeFi) alanını hem de portföy yöneticilerini hedefleyen yeni bir kripto para çeşidinden bahsetti:

“Önümüzdeki yıl içinde daha büyük bir konum inşa etmeye çok istekli olduğum diğer bir proje. DEXTF.”

DEXTF, kullanıcıların yatırımlarını çeşitlendirmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir varlık idaresi protokolüdür. Az bilinen proje, bir endeks fonu üzere fonksiyon gören lakin bunun yerine belli kripto para ünitelerinin performansını takip eden XTF fon token’ını kullanıyor.

Fon yöneticileri, çeşitli kripto para ünitelerinin performansını izleyen yeni XTF fon token’ları oluşturabilir ve basabilir, böylelikle kullanıcıların tek bir yatırımda geniş bir kripto para yelpazesinin olmasına imkan tanır. Protokolün web sitesine nazaran, sahipleri XTF token fonlarını tıpkı borsa yatırım fonları üzere zincir üzerinden alıp satabilirler.

DEXTF, proje için danışman olarak misyon yapan ekonomist Alex Krüger de dahil olmak üzere, anonim olmayan tecrübeli finans ve yatırım profesyonelleri grubu tarafından desteklenmektedir.

Protokolde yükseliş olacağını düşünen Krüger, 65.000 Twitter takipçisine DEXTF’in “çok yakında” yapılandırılmış eserleri yahut evvelden paketlenmiş yatırım araçlarını piyasaya süreceğini ve sonunda zincir içi opsiyon piyasaları toplandığında DEXTF sahiplerinin büyük bir gelir kaynağı haline geleceğini söyledi.

Yazım sırasında DEXTF, 24 milyon dolarlık piyasa pahası ile 1.67 dolardan süreç görüyordu.

Fon,Yatırım

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x