Analist, Orta ve Uzun Vadeli Cardano (ADA) Fiyat Hedefini Açıkladı

0

Mart 2020’deki Bitcoin çöküşünü iddia etmesiyle takipçilerini artıran kripto para analisti Capo, Cardano (ADA) için epeyce uzun vadeli bir yükseliş maksadına sahip olduğunu söylüyor.

Yeni bir tweet’te Capo, Cardano’nun 1.18 dolar fiyatından boğa döngüsünün doruğuna hakikat 30 dolara kadar yükselerek, 25 katlık devasa bir parabolik hareketi ateşleyebileceğine inandığını söylüyor:

“ADA palavra söylemez, orta ve uzun vadede hayli bullish görünüyor.”

Kaynak: Capo (Twitter)

Şayet Cardano 30 dolara fırlarsa, piyasa bedeli 1 trilyon doları aşabilir.

Capo, dikkat alımlı yükseliş maksadına ulaşmadan evvel, orta vadede ADA’nın 4 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. ADA/BTC’ye bakıldığında Capo, paritenin şu anki kıymeti 0.00002’den 0.00004’e %100’lük bir artış için hazırlandığını kestirim ediyor:

“ADA/BTC harika bir S/R (destek – direnç) değişimi. Bullish.

Kaynak: Capo (Twitter)

Trader ayrıyeten Ethereum’un (ETH) da yükseleceğini düşünüyor. Ona nazaran, ETH’nin yükselme vakti geldi.

Bitcoin‘e gelince, Capo esasen tabanda olduğuna ve önder kripto para ünitesinin şu anki yaklaşık 57.000 dolarlık fiyatından %40’ın üzerinde çıkar elde etmeye hazır olduğuna inanıyor:

“Satmıyorum. Birkaç hafta içinde fiyat 80.000 doları geçecek, altcoin’ler uçacak ve sattığınız için pişman olacaksınız.”

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x