Analist, Patlamaya Hazır Olduğunu Söylediği 6 Altcoin Sıralıyor

0

Yaptığı sağlam altcoin davetleriyle takipçilerini artmaya devam eden ve yakından takip edilen bir analist ve trader, patlamaya hazır olduğuna inandığı 6 altcoin sıralıyor.

Bölümde Kaleo olarak bilinen trader, güçlü bir kırılımın hizmet token’ı Binance Coin‘i (BNB) 800 dolara kadar çıkarabileceğine inanıyor. Bu yayın saati itibariyle 272 dolardan süreç gören BNB için neredeyse %200’lük bir artış demek:

“Ve BNB patlak veriyor. Artık sonuncusuna emsal bir atak yapabilirsek.”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Kaleo’nun radarındaki bir öbür altcoin, 21.41 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) hedefleyen otomatik piyasa yapan PancakeSwap (CAKE).

“Pasta severim, bu yüzden CAKE satın aldım… CAKE neredeyse eski ATH’sine geri döndü.”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Sırada, trader’ın kısa vadede 0.003 dolarlık mevcut fiyatından %230’un üzerinde çıkış yaşayabileceğini söylediği bir altcoin olan eşler ortası belge transfer token’ı BitTorrent (BTT) var.

“BTT nihayet kırılıma hazır görünüyor…”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Dördüncü sıradaki altcoin ise unutulmuş akıllı mukavele platformu EOS:

“EOS her nasılsa tümüyle berbat görünmüyor. Bir çanta kaptım.”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Kaleo’nun grafiğine nazaran, EOS mahallî bir taban oluşturduktan sonra büyük bir artışa hazırlanıyor olabilir.

Trader listesindeki beşinci altcoin, Bitcoin’e karşı büyük karlar elde etmesini beklediği için bir çanta satın aldığını söylediği eşler ortası bilgi depolama ödemeleri token’ı Siacoin (SC).

“Sadece long açtım. Fiyat aslında 4 yıl evvel Mart 2017’de patlamadan evvel olduğu üzere. Bu, küçük bir çanta satın alınıp patlayana kadar unutulanlardan biri olmalı. Tıpkı geçen sene Dogecoin’de olduğu üzere.”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Son altcoin, Ethereum blokzincirine dayalı taşınabilir data için milletlerarası bir borsa olan Dent (DENT/USD). Trader, altcoin’in patlamasının an problemi olduğunu belirtiyor.

“Ayrıca tutmayı planladığım bir çanta DENT aldım. Hala ATH’den 10 kat uzakta ve SC/BTT ile tıpkı teori, vb. Bu düşük satoshili shitcoin dönemi.”

Kaynak: Kaleo (Twitter)

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x