Analist: Piyasa Tarihteki En Büyük Altcoin Patlamasına Hazırlanıyor, Bu 3 Altcoin’e Dikkat

0

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, mevcut kripto para piyasasının tarihteki en büyük altcoin patlaması olacak biçimde şekillendiğini söylüyor.

Yakın tarihli bir YouTube görüntüsünde konuşan Merten, Bitcoin‘in 50.000 dolara çıkacağını iddia ederken, altcoin’lerin yükselmeye devam edeceğini ve bunun piyasa döngüsünün erken devirleri olduğunu söyledi.

Ampleforth’dan yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken potansiyel bir altcoin olarak bahseden Merten, önümüzdeki yıl multi milyar dolarlık bir projeye dönüşme potansiyeline sahip olduğunu söyledi:

“Buradaki Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para ünitesine dönüşebileceğini varsaymak hayli gerçekçi görünüyor. Bu sürat ile çok muhtemel.”

Merten, takipçilerine yenilikçi özelliklerden yararlandığını söylediği Ampleforth rakibi Benchmark Protocol’ün de yükseceğini düşündüğünü söyledi.

Merten ayrıyeten Uniswap’e de övgüde bulundu ve altcoin için 50 dolarlık fiyat maksadından emin olduğunu söyledi. UNI için yükseliş trendlerini birden fazla alım satım grafiğinde vurguladı ve “Sanırım çok yakında burada bir patlama yaşayacağız” dedi.

Önde gelen analist, 2020’nin son günlerinde Loopring’in (LRC) de patlayamaya hazır olduğunu düşündüğünü açıklamıştı. Bu açıklamanın akabinde altcoin, 3 Ocak’ta sert bir yükseliş trendine girerek, 0.17 dolar düzeyinden 0.56 dolar düzeyine kadar yükselmişti. Ayrıntılara “Popüler Analist Patlama Yapacağına İnandığı Sıradaki Altcoin Projesini Açıkladı” başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x