Analist, Piyasa Toparlandıkça Bitcoin (BTC) ve Diğerlerinden Daha İyi Performans Göstereceğini Söylediği 2 Altcoin Açıklıyor

0

Tanınan bir kripto para trader’ı ve analisti, piyasa toparlandıkça üst istikametli hareketler yapmak için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündüğü iki altcoin ismi veriyor.

Dalda Smart Contracter olarak bilinen anonim analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolleri Aave (AAVE) ve Synthetix’in (SNX), son piyasa düzeltmesi sırasında başka altcoin’lere kıyasla ne kadar güçlü oldukları göz önüne alındığında muhtemelen en çok yükselecekler olacağını söylüyor.

Bluntz, daha düşük düzeylere ulaşmak yerine (LL’ler) birçok DeFi “blue-chip” varlığın daha yüksek düzeyden düşüşler (HL’ler) kaydettiğini ve sonuç olarak çift basamaklı aralıkta bir artış beklenmesi gerektiğini belirtiyor:

“$AAVE $SNXgibi #DeFi blue-chip’leri… Muhtemelen az kıymet kaybettikleri için en fazla artan olacaklar.

Birçoğu çok düşük düzeylere (LL – lower lows) bile gerilemedi. Bunun yerine yüksek düzeyler içinde düşük düzeyler (HL – higher lows) oluşturdu ve buradan %30’dan fazla yükselme potansiyeli var.”

Trader, 107.600 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin’in (LTC) düşüşten evvel Mart ayının birinci haftasında fiyatlarının artmasını beklediğini söyledi.

Bluntz ayrıyeten, tweet’lere ekli grafiklere nazaran, Bitcoin’in bu ayın ortasında 40.000 doların altına düşmeden evvel Mart ayının birinci haftasında yaklaşık 50.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Ethereum kelam konusu olduğunda Bluntz, piyasa pahası açısından en büyük ikinci kripto para için yaklaşık 1.600 dolarlık dirence ulaşmadan evvel bir toparlanma ön görüyor. Daha sonra ise, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.200 doların üzerine çıkmak için bir toparlanma etabına geçmeden evvel 1.000 doların biraz üzerinde takviye bulacak.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x