Analist, Trader’ların Radarında Olması Gerektiğini Söylediği 2 NFT Altcoin’i Açıklıyor

0

Kripto para analisti Tyler Swope, radarında olan bir dizi non-fungible token (NFT) projesinin yükselişe geçeceğine inanıyor.

Yeni bir görüntüde Swope, NFT alım satım protokolü NFT20’nin (MUSE) yükseliş yaşayabileceğine dikkat çekti. Ona nazaran protokol, NFT hype’ı nedeniyle Uniswap’e emsal bir yörünge izleyebilir. Swope ayrıyeten NFT20’nin eklediği yeni özelliklere de dikkat çekti:

“NFT20, swapper entegre ederek insanların Uniswap gibisi bir arayüzde direkt ETH’den NFT’lere ulaşabilmesine imkan tanıdı.”

NFT’leri çevreleyen hype çoğunlukla çok taraflılıktan kaynaklanıyor. Görüntü oyunlarındaki sanal alanlardan, sanat yapıtlarına ve aktiflik biletlerine kadar çok çeşitli dijital ve gerçek dünya varlıkları temsil edilebilir ve çeşitli kıymetli varlıkların tokenize edilmesine imkan tanır.

Analist ayrıyeten, NFT’lerin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) ayırt edici özelliklerini kullanan yeni bir kripto para olan Non-Fungible Yearn’ün (NFY) de yükseleceğine inanıyor. Yeni proje, stake edilmiş bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor:

“[NFY], herkesten evvel getiri sağlayan NFT’ler yarattı. Likidite yarar getirisini kilitleyen fakat şahıstan bireye aktarılabilen bir NFT.”

Ayrıyeten analist, kimi toplumsal medya paylaşımlarına dayanarak, NFY’nin yakında önde gelen NFT pazarlarından biri olan Rarible (RARI) ile bir iştirak kurabileceğini düşünüyor.

Nft

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x