Analiste Göre, Bilinmeyen Bu 2 Altcoin Cevheri Patlamaya Hazır

0

Kripto para analisti Tyler Swope, trader’ların, non-fungible token’lara (NFT’ler) olan ilginin artmasıyla birlikte az bilinen iki altcoin’e dikkat etmesi gerektiğini düşünüyor.

Swope, yeni bir YouTube görüntüsünde 203.000 abonesine Alchemist Coin’i yakından izlemelerini söylüyor:

“Alchemist Coin, NFT’lerle yeni kuşak stake kontratları yaratıyor. Akıllı mukavelelerle stake etmek yerine, bir NFT ile stake edersiniz. Likidite havuzu token’ları, örneğin Uniswap’tan (UNI), yarı Alchemist token’ı ve yarı Ethereum ile birlikte, Universal Vault olarak da bilinen NFT Crucible’a dönüştürülebilir. Daha sonra bu NFT’yi alabilir ve potansiyel olarak öbür likidite ödül programlarında birebir anda kullanabilirsiniz.”

Swope, projenin CoinGecko üzere önde gelen kripto para platformlarında şimdi listelenmediğini söylüyor. Lakin analist bunun yakında değişebileceğini düşünüyor.

Ayrıyeten tecrübeli bir Ethereum araştırmacısı ve geliştiricisi olan Stephane Gosselin’in Alchemist Coin ile alakası olduğuna dikkat çekiyor. Gosselin, Twitter’da projenin birçok farklı tarafta ilerleyebileceğini belirtti.

Swope’un radarındaki ikinci altcoin cevheri, NFT’lerin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) ayırt edici özelliklerinden yararlanan yeni bir kripto varlığı tipi olan Non-Fungible Yearn (NFY). Yeni proje, stake edilmiş bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor. Kripto para fenomeni, yeni kripto varlığını neden elinde tuttuğu şu formda açıkladı:

“NFT’leri, transfer edilebilir getiri getiren stake’ler için hayli uzak. NFY ve LP (likidite havuzu) token’larının bir müddettir stake edilmesi ve özgür bırakılmasıyla NFT’lere dönüştürülmesini sağladılar. Tıpkı müddet boyunca, NFT’lerin ticareti için kurulmuş bir DEX (merkeziyetsiz borsa) yaptırdılar. Yalnızca ETH (Ethereum) ve NFY’nin yanı sıra daha fazla LP token’ına geçmeye hazırlar.”

Nft

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x