Analiste Göre, Bitcoin (BTC) Bu Seviyenin Altına Düşerse 3 Altcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir

0

Tanınan bir kripto para analisti, Bitcoin’in aşağı taraflı fiyat hareketinin kısa vadede kimi altcoin’lere ziyan verebileceğini söylüyor.

Yeni bir kripto para strateji oturumunda Michaël van de Poppe, BTC boğalarının başkan kripto para ünitesini 58.000 doların üzerine çıkarıp çıkaramayacağını görmek için yakından izlediğini söylüyor:

“58.000 dolara hakikat işaret edebilirsiniz. Bu kırılamaz ve tekrar dayanak sağlayamazsa, aşağı istikametli hareketin devam edeceğini varsayıyorum.”

Van de Poppe, aşağı istikametli çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolardaki kıymetli bir dayanak düzeyini tutması gerektiğini söylüyor.

BTC’nin bu düzeyin altında kırılması durumunda analist, yakın vakitte büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin bilhassa savunmasız olacağını söylüyor:

“55.000 dolar dayanak sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) ile altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin, tüm bu altcoin’lerin çok acı bir düzeltme yaşayacağını düşünüyorum.

Ve acı bir düzeltme, %50 ila %60 oranında düşebilecekleri manasına gelir.”

Uzun vadede Van de Poppe, piyasalarda yükseliş bekliyor. Bitcoin‘in mevcut geri çekilmesini olumlu olduğunu söyleyen analist, bunu boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir modülü olarak olarak nitelendiriyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x