Analiste Göre Para Altcoin’lere Akıyor ve Bu Kripto Para Birimi İlk 50’ye Girebilir

0

Anonim bir kripto para analistine nazaran, para altcoin’lere gerçek kayıyor.

Altcoin Psycho isimli Twitter hesabına nazaran yatırımcıların birçok paranın altcoin’lere akacağının farkında değil. Yatırımcı, Akash Network’ün (AKT) piyasa pahası açısından birçok coini geçeceğine inanıyor.

“Altcoin portföyümün en büyük kısmı Akash Network’ten oluşuyor. Şu an piyasa pahası açısından 220. sırada lakin bana nazaran birinci 50’ye ulaşacak.”

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık piyasa bedeli birinci 50’ye girecekse, 1,2 milyar doları aşmalı. Altcoin‘lerin getirilerine bakıldığı vakit, Altcoin Psycho yatırımcıları açgözlülük konusunda uyarıyor:

“Yatırımcılık alanındaki en büyük pişmanlığım, belirli coin’deki yatırımımı artırmamam. Lakin pişmanlıklar vakitle geçiyor ve genel olarak pişmanlığınız kârınızı almamak oluyor.”

Anonim analist ayrıyeten Crypto Messiah’ın bir ikazına da atıfta bulunuyor. Messiah’a nazaran birçok yatırımcı, altcoin’lerin yarattığı kârı almıyor ve bu yüzden batıyorlar.

“İnsanlara bunu söylüyorum lakin benim meczup olduğumu düşünüyorlar. Ben ve Messiah 2017’yi gördük. Şu an da farklı değil. Zamanlama konusunda yorum yapmıyorum ancak kanılarında haklı.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x