Analiste Göre Ripple (XRP) Patlamanın Eşiğinde Olabilir! Bu Yüksek Seviyeler Mümkün

0

Ripple (XRP), WallStreetBets topluluğunun kripto para kolu SatoshiStreetsBets nedeniyle piyasalarda yine canlandı. Kripto para analisti MagicPoopCannon, kripto para topluluğuna XRP’nin gerçek bir yararı olduğunu hatırlattı. Analist XRP’nin 9 dolara hatta 20 dolara kadar büyük bir patlama yaşayabileceğini kestirim ediyor.

XRP, WallStreetsBets topluluğunun kripto kolu olduğu sav edilen SatoshiStreetsBets nedeniyle piyasada dirilişi yaşadı. Yatırımcı kümesi, 28 Ocak’taki XRP rallisinden sorumlu. Rallide XRP 0.25 dolardan, 1 Şubat’ta 0.75 dolara kadar yükselmişti. Yazının yazıldığı sırada XRP, takip eden günlerde 0,50 dolarlık direnç düzeyine giden yolda konsolidasyon üzere görünen 0,43 dolardan süreç görüyor.

Bitcoin ve kripto para analisti MagicPoopCannonn, gerçek bir yarara sahip olduğu için piyasa kıymetinin XRP için bir sorun olmaması gerektiğine inanıyor. Analist bu kanısının mantığını şu halde açıklıyor:

“XRP’nin kelamda piyasa sınırlamaları nedeniyle artı potansiyelini sorgulayan beşerler, dünya çapında trilyonları hareket ettirmek için tasarlandığını (ve uygulandığını) anlamıyor. Bu gerçekleşirse piyasa bedeli patlayacaktır. XRP’nin gerçek yararları vardır. Bunu bir düşünün.”

XRP “Patlamanın Eşiğinde” Olabilir

XRP’de devam eden piyasa ilgisi ile ilgili olarak Magic, para ünitesinin 9 dolara hatta 20 dolara yükselebileceğini varsayım etti:

“XRP, destansı bir patlamanın eşiğinde üzere görünüyor. Büyük ralli için gayem 9 dolar, güçlü bir geri çekilme görebileceğimizi düşünüyorum. Bu türlü bir durumda, XRP’nin 50 dolar civarında sonuncu bir gayeyle 20 dolara yükselebileceğine inanıyorum.”

Magic ayrıyeten, XRP için bu cins amaçların, kripto para ünitesi 2017’de %76.000’in üzerinde arttığı için imkansız olmadığını açıkladı.

“Nefret edin ya da sevin, XRP şu anda tüm büyük kripto para üniteleri ortasında muhtemelen en güzel artı potansiyele sahip ve sözün tam manasıyla daha evvel %76.000 arttığı için 2017’de en yeterli performans sergileyenlerden biriydi.”

Analistin bu açıklamaları takipçilerinin bir kısmı tarafından reaksiyonla karşılandı. Bir kullanıcı analiste “şaka yapıyor olmalısın” derken bir tanesi “delirmiş olmalısın” oburu de “bu bir troll tweet’i olmalı” sözlerini kullandı. Öbür bir takipçi ise “utanç verici” dedi.

Uphold Exchange, ABD’deki XRP Süreçleri İçin Kullanılabilir

Unutulmaması gereken, ABD sakinlerinin hala Uphold kripto para borsasında XRP trade’i yapabilecekleri. Platform XRP’yi listeden çıkarmak yerine Ripple SEC davasında “bekle ve gör” yaklaşımını benimsemeye karar verdi. Sonuç olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nden birçok XRP trader’ı ve yatırımcısı, kripto paralarını Uphold’a taşıdı.

Xrp,Dolara,Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x