Analiste Göre VeChain (VET) İçin Boğa Döngüsü Başlayabilir

0

VeChain (VET) fiyatları, kıymetli bir dayanak düzeyinin yine test edilmesinin akabinde geçen hafta %50’den fazla arttı. Analistlere nazaran son düşüş, bir kenara itilmiş yatırımcıların VET’i tabandan satın almaları için son fırsat üzere görünüyor. Crypto Briefing’den Ali Martinez’e nazaran satın alma baskısı artmaya devam ederse, bu altcoin gelecekte %1.500’den fazla artabilir.

VeChain, pazar çapında bir düzeltme sonucunda fiyatının %46 düştüğünü gördükten sonra kritik bir dayanak bariyerinden geri döndü. Artık, VET tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yanlışsız yükseliş trendini sürdürmeye hazır görünüyor.

VeChain Yeni Boğa Döngüsüne Giriyor

VeChain, iki yıllık bir konsolidasyon periyodunun akabinde 9 Şubat’ta zıt bir baş-omuz oluşumundan çıktı. 0,035 dolarlık direnç düzeyinin kesilmesi, bu altcoin‘in trendinde teknik bir perspektiften yeni bir yükseliş döngüsünün başlangıcını işaret etti. Hakikaten, baş ve omuz ortasındaki uzaklık VET’in %1500 dolarlık rallisine işaret ediyor.

Altta yatan dayanağın yakın vakitte tekrar test edilmesi, yükseliş görünümünü güçlendirdi. Artık, VET, aykırı baş ve omuzlar tarafından iddia edildiği üzere piyasa kıymetinin 0,56 dolara yükseldiğini görebilir.

VeChain, fiyat keşif moduna tekrar girmeden evvel yükselme yolunda sadece bir kritik mahzurla karşı karşıya. Şubat sonunun tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,063 ABD dolarını geçtikten sonra, optimist senaryoyu daha da doğrulayacak. Bu gerçekleşirse, Fibonacci geri çekilme göstergesi, bir sonraki değerli ilgi alanlarının 0,17 dolar ve 0,63 dolar olacağını gösteriyor.

Yükseliş görünümünün bozulmadan kalması için VeChain’in 0.035 dolardan baş ve omuz çizgisinin üzerinde süreç yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtmekte yarar var. Bu takviye düzeyini kıran ani bir düşüş dürtüsü, daha sert bir düzeltme mümkünlüğünü artıracaktır. Bu çeşit eşsiz şartlar altında, VET %78.6 yahut %61.8 Fibonacci geri çekilme düzeyine gerçek dalabilir. Bu dayanaklar sırasıyla 0,028 dolar ve 0,015 dolardır.

VeChain yazının yazıldığı sırada 0.05283 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi son 24 saatte ise %17 oranında yükseliş yaşadı.

Dolar,Vet,Baş

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x