Andrew Yang, New York’u Bitcoin (BTC) Merkezine Dönüştürmek İstiyor

0

Bitcoin (BTC), Wall Street’i büsbütün ele geçirebilir. New York Belediye Lider adayı Andrew Yang seçilirse, ülkenin finansal merkezini kripto para merkezine çevirecek.

Pekala bu ABD’deki kentlerin Bitcoin standardına geçmesinin başlangıcı mı?

New York’u Bitcoin Merkezine Çevirmeyi Hedefliyor

Pandeminin başından beri, Bitcoin kabulü yeterlice arttı. Dijital olmasından öte, nakit için alternatif olması ve kıtlığı en çok dikkat çeken özelliği oldu.

Teşvik paketleri için karşılıksız para basımı, 21 milyon ile sonlu Bitcoin’i çok kıymetli kılıyor. Bu nedenle gelişmiş para ünitesi olarak hedge fonlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Kurumsal alımların sonucu Bitcoin fiyatı 48,745 dolara kadar ulaştı. Perakende ve teknoloji firmaları, siyasetçiler üzerinde Bitcoin merkezli geleceğe yanlışsız baskı kuruyor.

Miami, Bitcoin’in rezerv olarak kullanılabilmesi konusuna değinirken, birebir vakitte vergileri ve memur maaşlarını Bitcoin ile ödemeye karar verdi. Lakin New York, belediye lider adayı Andrew Yang’e nazaran dünyanın Bitcoin merkezi olabilir.

En son anketlere nazaran Yang’ın, New York ve Wall Street’i Bitcoin merkezine çevirme vizyonu yüksek ihtimalle hayata geçecek. ABD başkanlık adaylığında gelişmekte olan teknolojilere ilgisinden ötürü popülerleşen Yang, Biden’a karşı başkanlık adaylığını kaybetti. Sonradan Yang, tüm siyasi eforlarını pandemiden ötürü ağır darbe yiyen New York’ta ağırlaştırdı.

Wall Street’e mesken sahipliği yapan New York, ABD’nin ve dünyanın finansal merkezi olarak biliniyor. Bitcoin’in Wall Street’i ele geçirmesi, kripto paraların geleceğin para piyasası olacağını gösteriyor. Her şeyin merkezinde, şayet New York ve Wall Street’teki herkes kripto para kullanımına teşvik edilirse, Bitcoin’in kabulü durumunda olacaklara ışık tutuyor.

New York,Para,Wall

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x