Anthony Scaramucci, Bitcoin’i (BTC) Amazon İle Karşılaştırdı

0

SkyBridge ve şirkete bağlı Bitcoin (BTC) fonunun lideri Anthony Scaramucci, Bitcoin’i 12 yıl elinde tutanların, Amazon payları kadar gelir elde edeceğine inanıyor.

Scaramucci, Bitcoin ile Amazon paylarını karşı karşıya getirdi. 12 yıllık mühlet zarfının akabinde, yatırımlarda 64 kat bir gelir artışı olduğunu söz etti.

Şu sıralar Bitcoin, Amazon’un birinci on yılda yaşamış olduğu geçiş periyodunu yaşıyor. SkyBridge CEO’su, 1997’de IPO’da 10 bin dolarlık bir Amazon payı satın alanların, şu anda 21 milyon dolarlık bir bedele sahip olacağını belirtti.

Bitcoin’in Amazon’a misal bir durumu olduğunu düşünen Scaramucci, halka arzdan yirmi yıl sonra, Amazon’un eskisinden çok daha büyük bir istikrar ile ticaret yaptığını söyledi.

Bitcoin ölçeklendiğinde ve daha fazla artış gösterdiğinde, birebir durum Bitcoin için de geçerli olabilir. Yatırımlarda benzeri getiriler göstermesi mümkündür.

Amazon

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x