Anthony Scaramucci: Elon Musk, 5 Milyar Dolarlık Bitcoin’e (BTC) Sahip

0

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Elon Musk ile ilgili çok konuşulacak bir yorum yaptı. Scaramucci’ye nazaran Musk, şirketleri aracılığı ile ve ferdî olarak toplamda 5 milyar dolarlık Bitcoin’e (BTC) sahip durumda.

Elon Musk’ın şirketi Tesla, bu yılın başlarında 1.5 milyar dolar kıymetinde Bitcoin satın almış ve dedikodu yayılınca Şubat ayında resmi bir duyuru gerçekleştirilmişti.

Bitcoin’in benimsenmesi açısından hayli kritik olan bu atılım, Bitcoin‘in kıymetinin büyük bir süratle artmasını sağlamıştı. Elon Musk daha evvel Bitcoin ile ilgili karmaşık açıklamalarda bulunmuş vakit zaman güzel vakit zaman ise berbat sözler kullanmıştı.

Artık Anthony Scaramucci ise, Elon Musk hakkında çarpıcı bir tez ortaya attı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Scaramucci, SpaceX’in bilançosunda da Bitcoin olduğunu tez etti. Ayrıyeten Elon Musk’ın şirketleri ile birlikte toplamda 5 milyar dolarlık Bitcoin’e sahip olduğunu da söz etti.

Elon Musk

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x