Avukat Stephen Palley: Ripple (XRP), SEC ile Anlaşacak

0

Avukat Stephen Palley, Ripple’ın (XRP) ABD Menkul Değerler Komitesi (SEC) ile anlaşacağını söyledi.

Son tweet’lerine nazaran, Anderson Kill’de blockchain ve kripto para avukatlığı yapan ünlü isim Ripple’ın SEC’e verdiği süratli yanıtların davanın bir an evvel biteceğine işaret ediyor:

“Eğer 30 günlük ek mühlet isteyip sonradan davayı reddetselerdi şaşırmazdım. Tersine, bir ay içinde karşılık verdiler. Velhasıl Ripple davanın süratlice sonuca bağlanmasını istiyor.”

Palley tıpkı vakitte denetleyici düzeneğin davaya uygun hazırlandığını söyledi:

“Medeni hukuk davalarında, tüm evraklar dava ilerleyene kadar sunulmazdı. Lakin SEC, haciz süreçleri için tüm evrakları da hazırlamış. Bu da gerçek şikayetle uyumlu olduğunu açıklıyor.”

Yani SEC’in tüm evrakları var ve hepsini davalarına ekledi. Palley, Ripple’ın satışları halka arz olarak anlatmakta zorluk çekebileceğini ekledi.

Palley’e nazaran Ripple, SEC ile anlaştığı vakit XRP süreçlerinin ABD piyasalarına tekrar dönmesi mümkün:

“Davadan sonra ABD’de Ripple süreçlerine müsaade verilebilir. SEC büyük olasılıkla ABD’deki Ripple süreci yapanların taleplerini görmezden gelmiyor.”

SEC ve Ripple hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dava,Sec

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x