Az Bilinen Kripto Para Birimi, NFT Çılgınlığı Ortasında Sadece Bir Haftada %10.000 Arttı

0

Yatırımcıların radarının dışında kalan küçük hacimli bir altcoin, non-fungible token’lara (NFT’ler) yönelik süratle artan ilginin ortasında yedi günlük bir müddet içinde akıllara sakinlik veren karlar sağladı.

Non-Fungible Yearn (NFY), NFT’lerin ve merkezi olmayan finansmanın (DeFi) ayırt edici özelliklerinden yararlanan yeni bir kripto varlığı çeşididir. Daily Hodl haberine nazaran NFY Finance, kullanıcıların kripto varlıklarını NFY kazanmak için çeşitli havuzlarda paylaşmalarına müsaade verirken, birebir vakitte kendisini klâsik DeFi stake platformlarından ayırmayı hedefliyor.

“NFY platformu, bir hesabın belli bir stake’e bağlanması yerine, bir NFT’nin bir steke’in haklarını temsil ettiği bir ekosistem yaratır… Süreç, başka rastgele bir stake etme platformuyla birebir olacaktır. Temel fark, bir kullanıcı kripto para ünitesini yatırdığında, bir NFT’nin basılması ve bu NFT’nin içinde stake’in detaylarının depolanmasıdır.”

Proje, 31 dolar civarında süreç yaparken analist Tyler Swope’un dikkatini çekti. Swope, bir görüntüde projenin nasıl geniş bir fırsat yelpazesine kapıları açtığını anlattı:

“Bir NFT aracılığıyla stake edilmiş token’larınızı ve gelecekteki getirinizi takas edebilirsiniz. Temel olarak, getiri sağlayan DeFi likidite havuzlarını NFT’lere dönüştürerek, bu bahiste hiçbir şey bilmeyen yahut kendi başına tarım yapmak isteyen kişi için evvelce pişirilmiş ve kullanıma hazır NFT’ler üzere pek çok mümkünlük yaratır; oyuncu NFT’leri, çıkar sağlayan sanat yapıtları ve çok daha fazlası.”

NFY, 27 Şubat’ta 5,95 dolardan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 604 dolara yükseldikten sonra NFT heyecanını yesyeni bir düzeye taşıdı ve bir hafta içinde %10.000’in üzerinde bir büyüme gerçekleştirdi. Piyasa pahası de tıpkı müddet içinde yaklaşık 356.000 dolardan 37 milyon dolara yükseldi.

CoinGecko’ya nazaran kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada 324 dolardan süreç görüyordu.

Nft,Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x