Bakkt, Bitcoin (BTC) Kullanımı İçin Mobil Uygulama Başlattı

0

Bakkt, kullanıcılarının Bitcoin (BTC) satın almalarına, satmalarına ve harcamalarına imkan tanıyan taşınabilir uygulamasını piyasaya sürdü.

Kripto para saklama hizmeti veren Bakkt, bu uygulamayı hem Android hem de iOS’ta yayınladı. Böylece son derece büyük bir kitleye ulaşım sağlanabilecek.

Bakkt’ın piyasaya sürdüğü bu uygulama ile mükafatlar kazanabilir, arkadaşlarınıza kripto para gönderebilir ve indirimli ikram kartları satın alabilirsiniz. Uygulama şu anda 200 farklı markaya takviye veriyor. Şirketin CEO’su Gavin Michael, mevzuyla ilgili şu sözleri kullandı.

“Ortalama bir tüketici, ikram kartlarından sadakat puanlarına ve Bitcoin’e kadar pek çok dijital varlığa sahip olsa da, bunların pahalarını gereğince takip etme konusunda gerekli araçlardan mahrumlar. Bakkt olarak dijital varlık erişimin genişletme seyahatimizin birinci adımı olan bu uygulamayı piyasaya sürmekten dolayı son derece memnunuz.”

Bakkt’ın ana misyonu, Bitcoin’i inançlı bir biçimde saklamaktır. Bakkt daha evvel de Starbucks ile pilot bir uygulama gerçekleştirdi ve Starbucks kartlarını tekrar yüklemelerine de dolaylı bir biçimde olsa da Bitcoin ile kahve satın almalarına imkan tanıdı.

Uygulama

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x