Bankacılık Devi Morgan Stanley’den Yeni Bir Bitcoin (BTC) Adımı

0

Çokuluslu yatırım bankası Morgan Stanley, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile paylaştığı yeni evraka nazaran, Bitcoin’i birden fazla kurumsal fona uygun bir yatırım olarak ekliyor.

Listede Counterpoint Küresel Portfolio, Developing Opportunity Portfolio, Asia Opportunity Portfolio ve başkaları yer alıyor. Fonlar, nakit ödemeli vadeli süreçler yahut Grayscale Bitcoin Trust’ın payları yoluyla Bitcoin’e yatırım yapabilecek.

Wall Street yatırım bankası Morgan Stanley, Perşembe günü düzenleyici bir evrakta, kurumsal fonlarının bir kısmının, nakit ödemeli vadeli süreçler yahut bir Grayscale’s Bitcoin Trust halinde Bitcoin’e yatırım yapabileceğini söyledi.

“Bazı Fonlar, nakit olarak ödenen vadeli süreçler yoluyla dolaylı olarak yahut Grayscale Bitcoin Trust aracılığıyla Bitcoin’e yatırım yapabilir. Bir Fon, Bitcoin vadeli süreçlerine yahut GBTC’ye yatırım yaptığı ölçüde, bunu Cayman Adaları maddelerine nazaran muaf tutulmuş bir şirket olarak organize edilen büsbütün sahip olduğu bir yan kuruluş aracılığıyla yapacaktır.”

Yatırım

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x