Binance Bir Süre Bakım Modunda Kaldı, Kullanıcılar Tepki Gösterdi!

0

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, bu sabah saatlerinde birçok meseleyle boğuştu. Binance yaşanan bir düşünceden dolayı sistemi bakıma almak durumunda kaldı. Bu da kullanıcıların reaksiyonunu çekti. Sorun daha sonra giderildi.

Binance sabah 6 üzere “Geçici Sistem Bakım Bildirimi”nde bulunarak, borsanın bakıma alındığını duyurdu. Bu sırada yalnızca Binance Vadeli Süreçlerde alım satım, bakım devri boyunca etkilenmeden devam etti. Onun dışında para yatırma, para çekme ve üzere temel işlevler devre dışı bırakıldı.

Kullanıcıların sabaha karşı Binance’e erişim sorunu yaşadıklarını vurgulamasının akabinde sıkıntıya müdahale edilmeye başlandı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir hafıza sorunu yaşadıklarını belirterek fonların büsbütün inançta olduğunu açıkladı. Bir mühlet sonra ise bakımın tamamlandığı duyuruldu.

Kullanıcılar Tepkili!

Binance’in bu türlü bir meseleyle yüzleşmesinin birinci olmadığını belirten kullanıcılar bu duruma önemli reaksiyon gösterdi. O denli ki Binance Twitter’da trend topic olmayı başardı. Binance hakkında 29.400 tweet atıldı.

Kullanıcılar bilhassa boğa dönemi olarak isimlendirdikleri böylesi bir devirde bu tip aksaklıkların büyük ziyanlar verebileceğini savundu. Binance, en son da Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) yatırımı yaptığını açıklamasının akabinde erişim sıkıntıları yaşamıştı.

Sorun,Kullanıcılar,Bakım

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x