Binance CEO’su, Binance Coin’in (BNB) Diğer Borsalarda Listelenmemesini Eleştirdi

0

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance Coin’in (BNB) yükselişinin akabinde kıymetli açıklamalarda bulundu. CZ, BNB’nin öbür borsalarda listelenmemesini eleştirdi.

CZ, hususla alakalı olarak yaptığı bir Twitter flood’unda başka kripto para borsalarını dar görüşlülükle suçladı. CZ, şunları söyledi:

“Birçok borsanın dünyanın en büyük dördüncü kripto parasını listelememesi çok değişik. Bu, dar bir zihniyeti gösteriyor. Kendilerini sınırladıklarının farkında değiller. #BSC ve #BNB büyüdükçe tesiri daha açık olacak.”

“Şu an, günlük olarak akıllı kontrat hacmi en yüksek olan sisteme sahip. DeFi hareketini kaçırmalarını izleyelim.”

CZ, ayrıyeten borsaların CAKE ve XVS üzere token’ları listelememesini de eleştirdi:

“Birçok borsanın CAKE, XVS üzere token’ları listelememeleri delice. Neyse kendi kayıpları. Bencil tarafım bunları söylemememi söyledi. Lakin hepimiz sanayinin büyümesini istiyoruz.”

CZ, son olarak şu tabirleri kullandı:

“#BSC ve BSC tabanlı projeler öteki borsaların listelemesi olmadan büyüyecek. Borsaların birtakım #BSC token’larını listelemeleri kendi avantajlarına.”

Öte yandan BNB, CoinMarketCap datalarına nazaran son 24 saatte %20.46 son 7 günde ise %60.69 oranında bedel kazandı. BNB, yazının yazıldığı sırada piyasa pahasına nazaran 4. sırada yer alıyordu. BNB, analistlere nazaran 200 doların üzerinde kalabilmek için gayret ediyor.

Cz

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x