Binance, Tesla Hissesinin Ardından Coinbase Hissesini de Listeleyeceğini Duyurdu!

0

Evvelki gün tokenize edilmiş pay senetlerinin platformda listeleneceğini duyuran dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, bunu Tesla ile başlatmıştı. Borsa artık yeni bir pay senedi daha açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, Tesla’dan sonra kıymetli bir pay senedinin daha tokenize edilerek listeleneceğini duyurdu: Coinbase (COIN). Hali hazırda Tesla haberlerinin çıkmasının akabinde aslında COIN’in de listelenip listelenmeyeceğine dair tartışmalar ortaya çıkmıştı.

Binance, gün içerisinde Coinbase pay senedi token’ını (COIN) listeleyecek ve bu sırada COIN/BUSD trade çifti etkin olacak. Kullanıcılar, Binance web sitesinden tokenize edilmiş Coinbase paylarını alıp satabilecek.

Binance Pay Senedi Token’ları Nedir?

Binance pay senedi token’ları, temel menkul değerlerin bir saklama portföyü tarafından büsbütün desteklenen sıfır kurullu dijital token’lardır. Pay senedi token sahipleri, potansiyel temettüler dahil olmak üzere temel payların ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla pay senedi token’ı ve özelliği listeleyerek piyasa talebine cevap vermeye devam edeceğini duyurdu. Pay senedi token’larının ticareti, klasik takas saatlerini takip edecek ve Çin, Türkiye ve öteki kısıtlanmış yargı bölgelerinde ikamet edenler için mevcut olmayacak. Ayrıyeten ilgilenen trader’ların KYC ve öbür ilgili ahenk tedbirlerini gerçekleştirmeleri gerekecek.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x