Binance Trust Wallet Token’ı (TWT) Listeliyor

0

Dünyanın en tanınan Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, Trust Wallet Token’ı (TWT) listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in bugün yaptığı açıklamaya nazaran TSİ 11.00 ile Trust Wallet Token (TWT) inovasyon bölgesinde (Innovation Zone) listelenecek ve TWT/BTC, TWT/BUSD ve TWT/USDT ticaret çiftleri için alım satıma açılacak. Kullanıcılar artık trade’e hazırlık olarak TWT yatırmaya başlayabilirler. Binance ayrıyeten kullanıcıları için bir hatırlatma yaparak şu sözleri kullandı:

“Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve başka token’lardan daha yüksek risk oluşturması olası yeni, yenilikçi token’ları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Şartlarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddinin bir kesimi olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir. Lütfen bu bölgedeki trade çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.”

Binance’in açıklamasına nazaran TWT, olağan riskten daha yüksek olan nispeten yeni bir token’dır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalabilir: “Bu nedenle lütfen kâfi risk idaresini uyguladığınızdan, TWT’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.”

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet, kullanıcıların kripto para satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına imkan tanıyan bir kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın lokal token’ıdır ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur.

Token,Kullanıcılar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x