Bitcoin (BTC) 60.000 Doları Aştı, Analistler Sıradaki Hedefleri Açıkladı

0

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) yükselişine kaldığı yerden devam ediyor. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde 57.500 dolar düzeyinden sert bir yükseliş yaşayarak 60.000 dolar ile yeni bir ATH belirledi.

Önde gelen kripto para analistleri, bu hafta sonu BTC’de bir yükseliş dalgası yaşanabileceğini bildirmişti. Geçtiğimiz günlerde Lider Biden tarafından imzalanan teşvik çekleri de bu beklentiyi güçlendirdi.

Kripto para topluluğunun önde gelen isimleri, Bitcoin’in bu yükselişini yorumladı. Yerli kripto para analistlerinden KriptoLevent, 61.300 dolar düzeyinin hala güçlü bir direnç olduğuna dikkat çekti.

Önde gelen kripto para analistlerinden altcoinrookie, yeni amacın 63.000 dolar olabileceğini söyledi:

Bir öteki önde gelen analist bozokcoin, 52.500 dolar düzeyindeki sağlam duruşun Bitcoin’de yeni bir tepe oluşumu yarattığını söyledi. Dominance’ın sabit kalmasına dikkat çeken analist, bunun düzgüne işaret olduğunu ve altcoin’ler için yeni bir üst dalga gelebileceğini söyledi.

bozok6 (Twitter)

Kripto para analisti TraderSZ, 62.500 dolar düzeyinin yeni büyük direnç olabileceğini söyledi.

Bitcoin, yayın saati itibariyle 59.800 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x