Bitcoin (BTC) İçin Zirveye Yakın Mıyız? Popüler Analist BTC’nin Önündeki Aşamaları Tahmin Etti

0

Tanınmış kripto para analisti Nicholas Merten, önde gelen kripto para ünitesi 60.000 doların altına düştüğü için Bitcoin’in (BTC) mümkün fiyat hareketini haritalandırıyor.

Yeni bir DataDash kısmında Merten, BTC’nin yükselişini sürdürmek istiyorlarsa boğaların tutması gereken kilit bir düzeyden bahsetti:

“56.000 dolar altına düşersek, size söylemeliyim, bu epeyce değerli bir düzeltmeye hazır olduğumuzun bir işareti olabilir. Ancak tekrar de şimdi orada olduğumuzu sanmıyorum.”

Merten, kıymetli bir düzeltme olursa, BTC’nin uzun bir yatay konsolidasyon devrinden geçtiğini görmediğini söylüyor:

“Bu kurumsal firmaların BTC edinmeye devam edip etmemesi sıkıntısı ve dürüst olmak gerekirse, bu piyasanın yansısını gördüğümden uzun vadeli bir düzeltme hakkında bu bakış sahiptim evvelce. Bunun alıcıların pazara girme biçimiyle gerçekleşeceğini görmekte sahiden zorlanıyorum.”

Düzeltme olsun ya da olmasın Merten, önder kripto para ünitesinin logaritmik büyüme eğrisinin direncine dokunmak üzere olmasına karşın Bitcoin‘in şimdi doruğa yakın olmadığına inandığını söylüyor.

“Bunun pazar için mutlak tepe olduğunu düşünüyor muyum? Hayır. Bence bu çizgi bu döngüde kırılacak. Kripto para için biraz yeni bir paradigma olacak.”

CoinGecko’ya nazaran BTC, yazının yazıldığı sırada 56.050 dolardan süreç görüyordu.

Btc,Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x