Bitcoin (BTC) Savunucusu Keiser, BTC’nin 300x Yapacağını Söyledi

0

Bitcoin (BTC) savunucusu Max Keiser, Bitcoin’in ABD dolarının hakimiyetine odaklanarak 300 kat artabileceğini söyledi.

Keiser Report’un yeni bir kısmında Bitcoin boğası, başkan kripto para ünitesinin bir varlık sınıfı olarak kalacağını ve bir kıymet deposu olarak altına ve ABD dolarına uygun bir alternatif olduğunu söyledi. Keiser, 4.17 milyon YouTube abonesiyle Morgan Stanley raporunu paylaştı:

“Volatilitenin sıfır olduğu, lakin satın alma gücü kaybının garanti edildiği durumlarda prestiji parayı kabul ediyor musunuz? Yoksa oynaklığın olduğu lakin satın alımda kazanım garantili olduğu için Bitcoin’i mi tercih edersiniz? Bunlar sizin iki seçeneğiniz.”

Keiser, önder kripto paranın pahalı metaller piyasasına hakim olmaya yakın olduğunu ekliyor. BTC’nin birkaç ay içinde gümüşü geçeceğini ve 2021’de altının piyasa pahasının yarısına ulaşacağını varsayım ediyor.

“Altını geçtikten sonra, geriye yalnızca dolar kalır ve Bitcoin ile ilgili olan şey onun apeks avcısı olmasıdır. Bitcoin Japon balığı ve/veya ABD doları olan plankton dolu bir okyanustaki köpekbalığıdır. Çok fazla dolar basıyorlar, lakin sağlam değiller ve Bitcoin hakim hale geldikçe ve iddia ettiğimiz üzere global dünya rezerv para ünitesi haline geldikçe yok olacaklar. Morgan Stanley nihayet buna uyanıyor.”

Kaiser, Bitcoin altının ve ABD dolarının yerini aldıkça, önde gelen kripto para ünitesinin kıymetinin meteorik olarak artacağına dikkat çekiyor:

“Sanırım çok daha yükseğe gidiyor zira altının yerini alması gerekiyor. ABD dolarının yerini alması gerekiyor. Bitcoin için toplam adreslenebilir pazar (TAM) 300 trilyon dolardır. Artık 1 trilyon dolarda. Buradan gitmek için 300x yol var. Sahip olun ya da yoksul kalmanın tadını çıkarın.”

Para,Abd Doları

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x