Bitcoin (BTC) ve Piyasadaki Düşüşle Birlikte, 600 Milyon Dolar Likidite Oldu

0

Önder kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) bugün 3.000 doların üzerinde bir düşüş yaşadı.  Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte 600 milyon dolar likidite olurken, son 24 saatteki tasfiye 1 milyar doları aştı.

Bu durumların neredeyse 600 milyon dolarını Bitcoin (BTC) oluşturdu. Son dört saatteki yaklaşık 600 milyon dolarlık tasfiyenin ise, yaklaşık 295 milyon doları bugün BTC’de yaşanan düşüş ile gerçekleşti ve bu da daha fazla satışa neden oldu.

BTC, yayın saati itibariyle 53.368 dolardan süreç görüyor ve bir günde %6’dan fazla düşerek, haftalık kazanımını neredeyse %12’ye düşürdü. BTC geçtiğimiz Pazar günü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 58.641 dolara ulaşmıştı.

Birinci on kripto para içerisinde de %6 ila %11 oranında değerli düşüşler kaydedildi. Bunların içinde, bugün ani bir yükseliş kaydeden, fakat düşüş ile birlikte düzeltme yaşayan Ripple (XRP) da bulunuyor.

Toplam likidite olan ölçüde ise, tekrar önde gelen kripto para borsası Binance başı çekiyor. Son 4 saatteki toplam likidasyonların %50’den fazlası bu platformda gerçekleşti.

Kaynak: Bybt

Dolar,Btc,Düşüş

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x