Bitcoin ile birinci sefer sponsorluk muahedesi yapıldı

0

Dünyada bir birincisi gerçekleştiren ICRYPEX, sponsorluk mutabakatını başkan kripto para ünitesi Bitcoin ile gerçekleştirerek dijital para ekosistemin geleceği için değerli bir adım attı. Türkiye’nin en değerli spor kulüplerinden Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim ve forma göğüs sponsoru olan ICRYPEX, toplam 42 adet Bitcoin ile ödeme yaparak (1,3 milyon USD) global bir kripto para borsası olma yolunda güçlü bir yatırım yaptı.

“Dünyada bir prensip imza attık”

Sponsorluğa dair değerlendirmelerde bulunan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

“İlk günden bugüne şeffaf, yanlışsız ve süratli olmayı maksat edindik. Prensiplerimiz doğrultusunda attığımız imzalarla bölümde trendleri oluşturmaya devam ediyoruz. Bölümde, kendi coğrafyamızda denenmemiş şeyleri deniyoruz. Yatırımcılar tarafından da benimsendiğini ve dalda karşılık bulduğunu görmek bizi sevindiriyor. Beşiktaş JK ile sponsorluk muahedesini da bu çerçevede düşünmek gerekir. Beşiktaş ile olan iş birlikteliğimizi, yeni blok zinciri projelerini de dahil ederek artırmak istiyoruz. Bu muahedeyi da bildiğiniz üzere dünyada birinci kere Bitcoin ile yaptık.” dedi.

ICRYPEX Genel Müdürü Ezgi İçer ise,

“Bir birincisi gerçekleştirmekten ötürü memnunluk duyuyoruz. ICRYPEX olarak trendleri belirleme konusundaki başarımızı ve kararlılığımızı bir sefer daha ortaya koyduk. 2021 yılında gerçekleştireceğimiz projeler dâhilinde tüm dünyada eş vakitli bir büyüme gerçekleştirmek istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Beşiktaş JK Lideri Ahmet Işık Çebi yaptığı açıklamada,

“Beşiktaş JK olarak kesimin öncü markası ICRYPEX ile yaptığımız bu muahedenin her iki taraf içinde iyi olmasını diliyorum. Kendilerine Türk sporuna ve Türk basketboluna katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye’den Asya’ya uzanıyor

ICRYPEX; İstanbul, Türkiye’de başlayan operasyonlarını Güney Doğu Asya’da ve Kuzey Amerika’da genişletirken global oyuncu olma yolunda ilerliyor. ICRYPEX; kripto para süreç platformunun yanı sıra, blok zinciri teknolojilerine servisler geliştirme, konvansiyonel finansal eserler ile DeFi teknolojilerini buluşturma ve merkeziyetsiz borsa üzere dalı de ileriye götürecek projelere sahip.

10 milisaniyenin altında süreç mühleti

ICRYPEX, teknolojisi ile saniyede 1.500 süreç kapasitesine ulaşırken konvansiyonel borsaların birçoğunun önünde hizmet sunmaya çalışıyor. Onlarca para ünitesi yüze yakın markette, 10 milisaniyenin altında süreç yapılan ICRYPEX süreç platformunda; çok katmanlı kullanıcı güvenliği, işlevsel taşınabilir uygulamalar ve 7/24 ulaşılabilir müşteri temsilcisi takviyesi bölümde fark yaratan hizmetler olarak dikkat çekiyor.

 Icrypex,İlk,İş,Türk,Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x