BitGo, Wall Street Devlerine Hizmet Verebilecek!

0

En saygın aracı kurumlarından olan BitGo, New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYDFS) lisans almayı başardı. Alınan bu lisans ile birlikte Wall Street Devleri, BitGo’nun hizmetlerinden faydalanabilecek.

30 milyar dolarlık fonu yöneten BitGo, aldığı lisansla birlikte, bu ölçüsü değerli ölçüde arttırabilir. Lisansın alınması epey değerli sonuçları da beraberinde getiriyor. Artık Wall Street devleri Bitcoin (BTC) ve öteki kripto para ünitelerine yatırım gerçekleştirirken, BitGo’nun hizmetlerinden yararlanabilecek. 2013 yılında faaliyete başlayan BitGo, en kıymetli aracı kurumlardan bir tanesi olarak görülüyor.

Bundan evvel BitGo, sadece makul bölgelerde faaliyet gösterebiliyordu. Elinde Güney Dakota’dan aldığı bir lisans olan şirket, Wall Street devlerine hizmet veremez durumdaydı. Fakat BitGo alınan bu lisansla birlikte, Wall Street devlerine de hizmet verebilecek.

BitGo’nun CCO’su olarak misyon yapan Jeff Horowitz, aldıkları bu lisans ile bir arada, kurumsal devlere de kapılarını açtıklarını belirtti. Ayrıyeten müşterilerden de bu süreçte büyük takviye gördüklerini söz eden Horowitz, müşterilerin kim olduğu sorusunu ise cevapsız bıraktı.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x