Bu Altcoin Sadece Bir Ayda %1.463 Yükseldi

0

Merkeziyetsiz borsa (DEX) alanına yeni gelen yatırımcılar, büyük süreç hacimleriyle birlikte geçtiğimiz ay %1.463’e kadar yükselen bir mahallî token’a şahit oluyor.

CoinGecko’ya nazaran 2020’nin sonlarında piyasaya sürülen ve şu anda 444 milyon dolardan fazla günlük süreç hacmiyle üçüncü en büyük DEX olan PancakeSwap (CAKE), tanınan rakibi SushiSwap’i kabaca 25 milyon dolar ile geride bıraktı.

Akıllı kontrat platformu Binance Smart Chain üzerinde çalışan PancakeSwap, yatırımcılara şu anda büyük Ethereum süreç fiyatları ile uğraşan Uniswap’e kıyasla daha ucuz bir alternatif sunuyor.

PancakeSwap Ethereum’da çalışmadığından lokal ERC-20 varlıklarına erişim sunmuyor, bunun yerine Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş BEP-20 varlıklarını içeriyor.

Kripto para analisti Nicholas Merten, projeden etkilendiğini söylüyor. Lakin yatırımcılara DEX’in astronomik kıymet artışının bir aldatmaca sonucu olup olmadığını görmek için beklemelerini tavsiye ediyor:

“Burada nitekim olumlu olan şey, PancakeSwap’in Binance Smart Chain ekosistemine hakim olmasıdır. Bu alana daha fazla rekabet geldiğini görmek sahiden hoş, her gün süreç yapan kullanıcılar için çok daha uygun bir şey, bunu söyleyebilirim. Ve dürüst olmalıyım, bu treni muhakkak kaçırdım.

Merten ekledi:

“Genel olarak söyleyeceğim tek şey, burada bir abartıya kapılmamak, burada devam edip etmeyeceğini görmek istiyoruz. Daha fazla likiditenin geldiğini görmek istiyoruz. Fakat bilhassa bu durumda, Binance Smart Chain gelişirken bunun şekillendirildiği tek şeyin, potansiyel bir rezerv varlık olarak BNB token’ı için nitekim büyük bir takviye misyonu görmesi olduğunu söyleyeceğim, tıpkı Ethereum ekosistemi için ETH’nin rezerv varlığı olması üzere.”

CAKE, CoinGecko datalarına nazaran, 6.76 dolardan süreç görüyor.

Süreç

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x