Cardano (ADA) Kurucusu Olası Bir Bitcoin (BTC) Yasağı Hakkında Konuştu

0

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, canlı yayınlanan bir LAKİN oturumunda ABD’de gerçekleşebilecek muhtemel bir Bitcoin (BTC) yasağı hakkındaki görüşlerini paylaştı. 33 yaşındaki matematikçi, bu mümkünlüğü kararlı bir formda reddetti:

“O gemi kalktı. Bitcoin yasaklanmayacak.”

Efsanevi hedge fonu yöneticisi Ray Dalio, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in ABD hükümeti tarafından yasadışı ilan edilme ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtmişti:

“Belirli şartlar altında, altının yasaklandığı üzere yasaklanmasının çok mümkün olduğunu düşünüyorum.”

Dalio, kripto paraları yasaklamayı planlayan ülkelere örnek olarak Hindistan’ı verdi.

Novogratz Şimdi Cardano Fanı Değil

Hoskinson ayrıyeten, iki saatlik FAKAT seansı sırasında Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ile şimdi bir konuşma yapmadığını açıkladı:

“Henüz bir telefon görüşmesi yapmadık ancak yapacağız. Onunla ADA (veya ilgilendiği rastgele bir şey) hakkında konuşmaktan memnuniyet duyarım.”

IOHK CEO’su ayrıyeten, topluluğu Novogratz’ın ADA trenine atlaması konusunda umut beslememeye çağırdı:

“Belki onu Cardano’nun gerçek bir proje olduğuna ikna edebiliriz. Sanırım bizim bir aldatmaca peşinde olduğumuzu ve benim de patolojik bir yalancı olduğumu düşünüyor.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x