Cardano (ADA) Kurucusu: Önümüzdeki 2-3 Ay İçin Çok Sayıda “Akıllı Sözleşme” Planlandı

0

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson’a nazaran, Cardano’nun önümüzdeki 60 ila 90 gün içinde birçok kıymetli güncelleme görmesi bekleniyor.

Financial Fox ile gerçekleşen bir röportajda Hoskinson, önümüzdeki iki ila üç ay içinde birçok “akıllı sözleşme”nin ağa vuracağını açıkladı.

IOHK yöneticisi ayrıyeten geçtiğimiz birkaç ayda Cardano’ya takviyelerini dahil etmek gayesiyle Celsius, SingularityNET, Fireblocks ve Prime Trust’ın ardındaki takımlarla buluştuğunu açıkladı. Bu varlıklardan hangisinin evvel bir entegrasyon alacağına öncelik vermenin belli bir zorluk olduğunu ekledi:

“Bu gerekli. Dapps için buna gereksiniminiz var, kurumsal yatırımcıların gelebilmesi için buna her tipten oyuncu için gereksiniminiz var ve şu anda şirket olarak vaktimizin birçoklarını tükentenler de bu.”

Entegrasyon grubu, çeşitli platformlarda Cardano dayanağını tanıtmak için çalışırken, Cardano Vakfı’nın araştırma kolunun yeni teşebbüsler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hoskinson, devam etmekte olan kimi yeni duyurulara yorum yaparak,
“Akıllı kontrat geliştirme dizaynında uzmanlaşmış bir akıllı mukavele enstitüsü üzere birkaç yeni şeyi duyuracağız” tabirlerini kullandı.

Yönetici, büyük olasılıkla, IOHK’nın oradaki mevcut bağlantıları ve Wyoming’in bu kavramların pratik uygulamasına ait genel istikameti nedeniyle, bunun Wyoming Üniversitesi’nde tanıtılacağını söyledi.

Bu ortada 1 Mart’ta Mary hard fork‘u resmi olarak ana ağa eklenecek ve çok beklenen mahallî çok varlıklı fonksiyonelliği Cardano ağına getirecek. Aslında, yakın tarihli bir blog gönderisinde, Cardano Vakfı, akıllı mukavelelerin kısa bir mühlet içinde gelmesine karşın, Cardano’da lokal bir token oluşturması gerekmediğini tez etti. Cardano Vakfı, şunları da ekledi:

“Yerel varlıklar, çok çeşitli eşsiz gerçek dünya ve dijital varlıkları temsil etmek için kullanılabilen, takas edilemeyen token’ları yahut NFT’leri basmak için kullanılabilir.”

Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x