Cardano (ADA): Mary Hard Fork’u 1 Mart’ta Ana Ağda Etkinleştirilecek

0

Bir aylık testten sonra, Cardano’nun (ADA) Mary ağı faal oluyor.

Akıllı kontratlar için halka açık bir blok zinciri platformu çalıştıran merkezi olmayan bir açık kaynaklı proje Cardano, kısa mühlet evvel uzun vakittir beklenen Hard Fork Combinator (HFC) aktifliği için tarih yayınladı.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın açıklamasına nazaran, ağ yükseltmesi, HFC’nin tüm kalite garantisini ve geliştirici denetimlerini 24 Şubat’ta tamamlamasının akabinde 1 Mart’ta aktifleşecek.

Hoskinson, etkinleşmesinden 5 gün evvel asıl tetiğin çekileceğini söyledi. Lakin planlarda değişiklik olabilir. Hoskinson’a nazaran berbat hava şartları, etkinleştirme tarihini geciktirebilir.

İşler Uygun Gidiyor

Cardano’nun kurucusu, hard forkun aktifleştirilmesinde şimdilik her şeyin planlandığı üzere gittiğini söyledi:

“Bir aydır yaptığımız testlerin sonucu düzgün çıktı. Borsalar keyifli ve bizler kalite denetime itina gösterdik. Görünüşe nazaran plana uygun gidiyoruz.”

Hoskinson, kullanıcıların Daedalus’un en son versiyonu olan Flight’ı yüklemeleri gerektiğini söyledi. Hoskinson, Flight’ın çoklu kripto para orta yüzü için Daedalus’un birinci versiyonu olduğunu söyledi. Ayrıyeten Cardano cüzdanları, 1 Mart’ta Flight güncellemesini alacak.

İki hafta sonra Flight, Daedalus ağına mart ortasında yüklenecek. Cardano için hard fork yenilemesi olan Mary, Cardano topluluğu ve kurumlar için yeni fırsatlar sunuyor. Mary, Cardano’nun akıllı kontrat işlevlerini artıracak.

Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x