Cardano (ADA), Profesyonel Trader’lar Tarafından Kullanılan Bloomberg Terminal’a Eklendi

0

Cardano (ADA) profesyonel trader’lar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminal’a eklendi. Bu atak Cardano’yu yeni bir potansiyel yatırımcı dalgasına maruz bırakabilir.

Cardano, mahallî para ünitesi ADA’yı kullanan bir blokzinciridir. Haberlere karşın ADA, kripto para piyasasındaki düşüş trendini takip ediyor ve son 24 saatte neredeyse %5, son yedi günde ise %9.5 düşüş yaşadı. Lakin, 2021’in başından bu yana ADA, yüksek oranda bir büyüme gördü. Yılı 0.18 dolarla açan ADA, şu anda 1.04 dolardan süreç görüyor.

Ayrıyeten Coinmarketcap’e nazaran, toplam 32 milyar dolarlık piyasa bedeliyle tüm kripto para üniteleri ortasında beşinci sırada yer alıyor.

Cardano’nun Bloomberg Terminal’a eklenmesinden günler evvel Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter takipçilerine ADA hakkında bir kadro sorular yönelmişti:

“Üzerine inşa edilmiş bir proje var mı? Kullanılıyor mu? Piyasa bedeli neden bu kadar yüksek? Bir fon varlığı olmalı mı? Hayatımda süreç yapmadığım birkaç kriptodan biri.”

Cardano İçin Sırada Ne Var?

Cardano, etaplı bir halde ilerleyen bir güncellemenin ortasında bulunuyor. Cardano yol haritasında beş devir yer alıyor: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Cardano kullanıcılarına Cardano ağında akıllı kontratlar oluşturma ve çalıştırma fırsatı vermeyi amaçlayan Goguen basamağının önümüzdeki aylarda tamamlanması bekleniyor.

Cardano,Ada

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x