Cardano (ADA) ve SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi: 27 Şubat

0

Cardano, 43.7 milyar dolarlık piyasa bedeliyle 1.39 dolar ile yeni bir tepe belirlemesinin akabinde, piyasa kıymetine nazaran üçüncü en büyük kripto para ünitesi oldu. SUSHI, 15.9 doları geçen bir evvelki atağı ile bir sefer daha yüksek düzeylerde süreç gördü ve kar elde edilecek kimi alanları vurguladı.

Cardano (ADA) Fiyat Tahlili

ADA, evvelki mahallî doruğu olan olan 1.2 doları güçlü bir halde aştı. Fibonacci Düzeltme aracı ADA’nın 0.68 dolardan 1.2 dolara gerçek yükselişi için 1.39 dolar düzeyinde %27’lik, 1.69 dolar düzeyinde ise %62’lik bir uzatma amacı sundu.

ADA için çizilen kimi takviye düzeylerinin, geri çekilmeye takviye olarak hizmet etmesi beklenebilir. MACD, ADA’nın gerisinde güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve kısa vadede çok alım yapılmasına karşın, şimdi bir geri çekilme sinyali vermedi. Bu nedenle, 1.39 dolar ve 1.5 dolar düzeyleri dikkat edilmesi gereken düzeyler olarak öne çıkıyor.

Son olarak süreç hacmi, 1.25 dolara yükselişiyle karşılaştırıldığında bir ölçü düştü ve bu piyasa hassaslığında bir değişimin erken bir işareti olabilir.

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Tahlili

Şubat ayının başından bu yana, 12.3 ile 15.9 dolar aralığı, fiyatın yükselişe geçmeye çalıştığı bir aralık oldu. Bu kırılmalar, SUSHI için bir sefer daha kuzeye hakikat öbür bir harekete direnç gösterebilecek düzeyler sundu.

Kısa vadede, bu aralığın doruklarını bir defa daha test etmek, yükselişe yönelik bir gelişme olacaktır. 15.9 – 16 dolar düzeyi dayanağa dönerse, SUSHI’nin direnç olarak 17.1 doları test etmek için daha fazla yükselmesi olasıdır. RSI, saatlik grafikte 58 bedeli ile yükseliş ivmesi gösterdi ve tıpkı kıymet, son birkaç gün içinde 50’nin üzerinde kaldı.

Dolar,Ada

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x