Cardano Kurucusu Hoskinson, ADA Fiyatı Hakkında Konuştu

0

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir çıkış yaşayan Cardano’nun (ADA) kurucusu Hoskinson, yatırımcıların ADA fiyatı hakkındaki tenkitlerine karşılık verdi. Hoskinson, attığı bir tweet ile kısa vadeli niyet yapısını eleştirdi.

Hoskinson, dün Twitter üzerinden Cardano yatırımcıların fiyat düşüşü hakkındaki serzenişlerine karşılık verdi ve şu tabirleri kullandı:

“Bazı insanların sahip olduğu kısa vadeli düşünme, vizyon ve anlayış eksikliği beni şaşırtıyor. Biraz rahatlayın çocuklar. Gemi uygun durumda.”

Değerli Bir Kilometre Taşına Ulaşmıştı

Cardano, ağı bir DeFi ekosistemine çevirecek güncellemelerden biri olan Mary güncellemesini geçtiğimiz haftalarda muvaffakiyetle gerçekleştirmişti. Güncelleme, kullanıcılara ağda lokal varlık oluşturmalarına ve NFT’ler yaratabilmelerine imkan tanıdı. Ağda şimdiye kadar oluşturulan varlık sayısı ise 784’e ulaştı.

Mary güncellemesi, projenin yer aldığı Goguen devrinin ikinci basamağını oluşturuyor. Goguen’ın üçüncü etabı ise ağa akıllı kontratları getirecek. Goguen’ın akabinde, ağa ölçekleme marifetleri sunacak olan Basho periyodu başlayacak ve son olarak da idare konusunda geliştirmeler sağlayacak Voltaire periyoduna geçecek.

%14 Bedel Kaybetti

Cardano (ADA) fiyatı, Mary güncellemesinin akabinde süratle düşmeyi başladı. Güncelleme öncesi 1.48 dolar ile üç yılın akabinde yeni bir tepeye ulaşan ADA, artık bu doruğun %28 oranında geridesinde yer alıyor.

ADA, son 14 günde %14.5 bedel kaybetti. Son 24 saatte %2 oranında bedel kaybeden Cardano, yayın saati itibariyle 1.07 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Güncelleme,Ada,Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x