Cardano Kurucusu Hoskinson: Nefret Edenlere NMT Coin Yollayabiliriz

0

Messari tarafından sağlanan bilgilere nazaran, akıllı mukavele platformunun mahallî token’ı olan Cardano’nun (ADA) 24 saatlik süreç hacmi Ethereum’u aştı. Bir günde 5,17 milyar doların üzerinde token el değiştirdi.

ADA/USD, üçüncü sıraya düşmeden evvel Kraken borsasında en çok süreç gören çift oldu. Binance borsasındaki ADA/USDT çifti, son 24 saatte yaklaşık 2,5 milyar dolarlık süreç hacmi üretti. CoinMarketCap datalarına nazaran Cardano’nun günlük hacmi bir ay öncesine nazaran yüzde 634 daha yüksek.

Tenkitlere Karşılık Verdi

Cardano nihayet bu haftanın başında Ocak 2018’deki en yüksek düzeyini aşmayı başardıktan sonra, başlangıçta 2017’deki yükselişini hızlandıran eski “Ethereum katili” anlatısını tekrar canlandırdı. Bu, elbette, projeyi yıllarca süren geliştirmeden sonra akıllı kontrat sağlamayan “buhar yazılım” olmakla suçlayan Ethereum topluluğunun tenkitlerine devam etmesine neden oldu.

IOHK CEO’su Charles Hoskinson son tweet’inde, eleştirmenleri gaye alarak Cardano hayranlarını “hazmedememiş” nefret edenler için bir kripto para yaratmaya çağırdı. Hoskinson, esprili bir lisanla şu sözleri kullandı:

“Pekala, Cardano hayranları, Mart ayında Cardano’da ismi ‘no more tears’* olacak bir Proje yaratabilir misiniz? Tüm bu nefret eden Twitter kullanıcılarına NMT* Coin gönderebiliriz.”

*No more tears (NMT): Artık göz yaşı yok.

Yaklaşan Mary hard fork’u, Cardano blok zincirinde mahallî varlıklar oluşturmayı mümkün kılacak.

Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x