Cardano’yu (ADA) Destekleyen Ünlüler Kervanına Yeni Bir İsim Daha Katıldı

0

Tanınan müzik kümesi Backstreet Boys’un bir üyesi olan Nick Carter, Cardano (ADA) hakkında tweet’ler atmaya başladı.

Carter, daha açık ve ulaşılabilir bir amaç olan Ethereum yerine, ADA’yı önder kripto para ünitesi Bitcoin’in karşısına koydu. Son vakitlerde tekrar gündeme gelen Bitcoin’in güç tüketimine dikkat çeken Carter, Cardano için “konu üretmeye geldiğinde dünya için daha pak ve daha iyi” sözlerini kullandı.

41 yaşındaki müzisyen, Bitcoin topluluğundan aldığı geri bildirimler sonrasında, bu iki kripto para ünitesinin bir ortada bulunabileceğini kabul etti:

“Hakkını vereceğim. Hepsinin kendi yolunda uygun olduğuna ve bir ortada yaşayabileceğine inanıyorum.”

Cardano’yu Destekleyen Ünlüler Artıyor

Backstreet Boys’un üyesi, yeni yatırım fırsatları arıyor olabilir. Kümenin son albümü DNA, 1999’da kümenin şöhretinin tepesinde piyasaya sürülen Millennium’a kıyasla çok fazla ilgi görmedi.

Daha evvel de aktarıldığı üzere, Twitter’da Cardano’dan kelam eden tek ünlü o değil. Şubat ayında, KISS’in solisti Tekrar Simmons da 300.000 dolar kıymetinde ADA satın aldığını açıklamıştı.

Yanlış Müzik Kümesi

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da hususa dahil oldu ve Carter’a karşılık olarak “bye, bye, bye” tweet’i attı. Daha sonra öbür bir kullanıcı tarafından uyarılan Hoskinson, kelam konusu müziğin BackStreet Boys’a değil tekrar tıpkı devirde tanınan olan bir öteki müzik kümesi N*Sync’e ilişkin olduğunu söyledi.

Cardano

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x