Chiliz (CHZ) Yükselişini Sürdürüyor, Analistler CHZ Hakkında Ne Diyor?

0

Dünyada ve ülkemizde birçok spor kulübü ile muahede sağlayan Chiliz (CHZ), popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Kripto para ünitesi daha çok insan tarafından tanındıkça, yatırımlar da bu altcoin‘e akmaya başladı. CHZ, Coingecko bilgilerine nazaran son 1 saatte %2, son 24 saatte %75, son 1 haftada %280 ve son 1 ayda %1665 oranında bedel kazandı.

Pekala CHZ’nin bu yükselişi hakkında analistler ne söylüyor? Kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden Berke Oktay, CHZ ile birlikte RVN ve IOTA örneklerini de vererek, fiyatın yükselmesiyle talebin arttığını lisana getirdi. Oktay, “Sadece birkaç ay evvel $CHZ $RVN $IOTA çok ucuzken yüzlerine bakılmıyordu. Hatta bunları konuşmak bile ayıplanıyordu. Artık almak için sıraya giriliyor neredeyse. Fiyat yükseldikçe talep artıyor, talep olduğu için yükselmiyor aslında” tabirlerini kullandı.

Bir öteki kıymetli yerli analistlerden Fatih Online ise elindeki CHZ’leri 30’a katladığını, bir tane bile satmadığını ve rallinin devam ettiğini lisana getirdi.

Bir başka analist Selcoin ise CHZ’nin bakkal ve manavın dahi lisanına dolandığını söz ederek, “Teknik tahlilin ağzına vura vura yükselmiş durumda. Biz kısa vade aldık kaçtık ancak kaçan balık daha büyükmüş. O yüzden sabırla elinde tutan asıl yatırımcısına bereketli olsun diyelim” diye konuştu.

Yerli kripto para topluluğundan bir öteki isim Erhan Ünal ise “satış baskısı” ihtarında bulundu. Ünal, soyunma odasında kilitli durumda olan CHZ’lerin kilidinin açılması halinde piyasada satış baskısı olabileceğini lisana getirdi. Ünal, yeni kilitli CHZ sayısının Socios datalarına nazaran 460 milyon olduğunu söz etti.

Chiliz Trend Topic Oldu

Chiliz, Twitter’da çok konuşlan bahislerin dahil olduğu Trend Topic listesine girdi. TT olan Chiliz hakkında 4093 tweet atıldı. Chiliz şu anda kripto para piyasasına bilhassa yeni dahil olanların ilgisini çeken coin’lerden birisi.

Chz

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x