Chris Larsen: Ripple (XRP) San Francisco’da Kalacak

0

Ripple‘ın (XRP) kurucu ortaklarından Chris Larsen, The San Francisco Chronicle’a verdiği demeçte, Ripple’ın merkezini San Francisco’da tutacağını belirtti.

Larsen, San Francisco’nun, Ripple için en uygun bölge olduğunu tabir etti:

“Şehre bağlıyız. Kentin çeşitliliği ve yaratıcılığı epeyce yüksek.”

Ripple, ABD’de yaşamış olduğu tüm ezalara karşın, işçi sayısını genişletmeyi sürdürüyor. Toplamda 450 çalışana sahip olan Ripple, takımını güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Ekim ayında Ripple’ın, merkezini öbür bir ülkeye taşımayı düşündüğü sıklıkla konuşulmuştu. Gelen haberlere nazaran şirket, Japonya, Birleşik Krallık yahut Birleşik Arap Emirlikleri üzere ülkelere taşınmayı önemli bir formda düşünmüştü. Daha sonra ise Ripple, SEC tarafından dava edildi ve şuanda şirketin akıbeti belirsizliğini koruyor.

Chris Larsen, San Francisco’da faaliyet gösteren küçük işletmecileri de etkin olarak destekliyor. Larsen bu gayeyle, küçük işletmeleri destekleyen bir teşebbüs olan Avenue Greenlight’a 1.7 milyon dolarlık bağış yaptı. Larsen, başka yöneticilere de benzeri bir tavır izlemeleri için davette bulundu.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x