Cloud Mining Sistemi: Dogex.pro

0

Çağımızın dünyasında artık dijital ortamlardan para kazanmak çok kolay bu yöntemlerden biride Dogex.pro

Nedir bu Dogex.pro?
Dogex.pro yaklaşık bir aylık bir oluşumdur.Sistem cloud mining ( bulut madenciliği yapıyor) sisteme dahil olmak için tek yapmanız gereken DogeCoin adresinizle siteye üye olmak. Siteye üye olduktan sonra başlangıç hızı olarak 100 GH/S ile başlıyorsunuz. Bu hızla da DogeCoin kazanabilirsiniz ancak bu çok uzun sürer.Hızınızı arttırmak için sağ üstte yer alan DEPOSIT kısmını kullanabilirsiniz.Ekranda çıkan ödeme yöntemlerinden birini seçip karşınıza çıkan adrese ilgili kripto parayı göndererek hızınızı arttırabilirsiniz.Hızınıza göre kazdığınız DogeCoinleri WITHDRAW ekranından ister çekebilirsiniz ister hızınızı arttırabilirsiniz.

Çekim Ekranı:


Bu ekranda ‘WITHDRAW’a basıldığında kazanılan DogeCoin (minimum 50 adet ve 12 saatte bir çekilebilir.) adresinize gönderilir. ‘RE-INVEST’e basıldığında ise kazanılan DogeCoin hızınıza eklenir.(sınır yoktur)

Yazımıza ek olarak sitenin kaynağını yada geliştiricisi hakkında bilgimiz yok.Siteye yapacağınız yatırımlardan doğacak zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız.

Üye olmak için tıklayınız.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x